تبلیغات
باید زیاد مطالعه كنیم تا بدانیم كه هیچ نمی دانیم (مونتسكیو) - علامت های هشدار دهنده ای که نشان می دهد شوهرتان هنوز به فکر نامزد قبلی اش است
Welcome To http://http://majalle-ghomes.mihanblog.com
 
منوی اصلی

صفحه نخست

پست الكترونیك

نامه به مدیر

قالب وبلاگ


نویسندگان

محمد دربان ( 410 )


موضوعات

ترفند موبایل ( 5 )
مسایل زناشویی ( 8 )
خواستگاری و ازدواج ( 7 )
خواص میوه ها ( 2 )
هنر آشپزی ( 6 )


آرشیو ماهانه

مرداد 1389 ( 46 )
تیر 1389 ( 78 )
فروردین 1389 ( 178 )
اسفند 1388 ( 121 )


لینكدونی

قالب های توپ برای شما
نرم افزار ارسال پیام انبوه (-)
وبلاگ آموزش ارایش و رنگ مو (-)
دفترچه وبلاگ خاطرات رونیک (-)
تا حالا دیدی یك گزارشگر دست توی بینیش بكنه ؟ ( 5254 )


آرشیو لینكدونی


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل بازدیدها :
كل مطالب :
كل نظرات :
افراد آنلاین: نفر


طراح قالب

طراح قالب : ساسان نوبخت

www.iroweb.com


» علامت های هشدار دهنده ای که نشان می دهد شوهرتان هنوز به فکر نامزد قبلی اش است «

شما با فردی ازدواج کرده اید که قبلا نامزد داشته است و او در چشم شما عالی به نظر می رسد. فقط یک مشکل کوچک وجود دارد. شما پیش خود فکر می کنید مبادا هنوز به نامزد قبلی اش فکر کند؟ گاهی اوقات، تعجب می کنید که اگر او همیشه به فکر شماست پس چرا گاهی اوقات رفتارهای مشکوکی از او سر می زند؟ به جای فشار آوردن به خودتان یا برعکس بی خیال بودن به کارهای او بیشتردقت کنید تا ببینید آیا شک و شبهه شما صحت دارد یا خیر.

در این مقاله نشانه هایی وجود دارد که توسط آنها می توانید حدس بزنید آیا همسرتان هنوز به نامزد قبلی اش فکر می کند یا خیر.

1. دائماً در بحث ها حرف او را می زنداین یک نشانه واضح و روشنی است. اگر او دائما از نامزد قبلی اش صحبت می کند، و به او فکر می کند. حتی اگر درمورد جوانب منفی او صحبت می کند، واقعیت این است که همسرتان هنوز به نامزد قبلی اش فکر می کند.

2. نامزد قبلی اش را با شما مقایسه می کنداگر همسرتان شما را با نامزد قبلی اش مقایسه می کند، نشانه این است که هنوز هم به او فکر می کند. ابتدا، شما باید نسبت به این موضوع بی اعتنا باشید اما بعد از مدتی(اگر ادامه پیدا کرد) اگر کم کم مقایسه کردن ها برای شما آزاردهنده شد، مطمئن شوید که شوهرتان هنوز به فکر نامزد قبلی اش است و هنوز از فکر او در نیامده.

3. اصرار دارد که در نزدیکی منزل نامزد قبلی اش زندگی کنیداگر همسرتان اصرار دارد که نزدیک محل زندگی نامزد قبلی اش زندگی کنید نشان می دهد که هنوز دست از سر نامزد قبلی اش بر نداشته است. اگر شما این شرایط را قبول کردید فقط به این دلیل که نخواستید برای شوهرتان محدودیت ایجاد کنید، اما بدانید که خیلی آسیب می بینید. از خودتان دفاع کنید و شرایط را برایش صریحا اعلام کنید. اگر نسبت به شرایط موجود حالت تدافعی به خودش گرفت معلوم است که از شرایط راضی است و نمی خواهد از نامزد قبلی اش دور شود.

4. مرتبا با او در تماس استاگر همسرتان مرتبا تماس های مشکوکی دارد و شما مطمئن شدید که با نامزد قبلی اش در تماس است مشخص است که هنوز با او در ارتباط است.

5. اگر به طور اتفاقی شما را به اسم او صدا می زندالبته این مورد یک نشانه قطعی نیست اما ما به او فرصت می دهیم. اگر این مورد چندبار تکرار شد و او بابت این کارش عذرخواهی نکرد، دیگر قابل تحمل نیست. حس بدی که پس از هر بار صدا کردن اسمتان به شما دست می دهد قابل قبول نبوده و باید حتما درمورد روابطتتان به طور اساسی فکر کنید.

6. اگر یادگاری های نامزد قبلی اش را نگه داشتهاگر یادگاری های نامزد قبلی همسرتان را پیدا کردید، و زمانی که درمورد آن با همسرتان صحبت کردید و جواب سربالا شنیدید مطمئن شوید که هنوز به یاد نامزد قبلی اش یادگاری هایش را نگه داشته.

7. اگر همسرتان اصرار می کند که موسیقی ای گوش کند که از آن خاطره دارداگر همسرتان اصرار می کند که موسیقی ای گوش کند که از آن خاطره دارد علامت بدی است که نشان می دهد هنوز به رابطه قبلی اش چسبیده است. دراین مواقع او اصرار می کند که مجددا و حتی بارها و بارها آن آهنگ را گوش کند. پس به ما اعتماد کنید. این علامت هرگز نشانه مثبتی نیست.

8. شما را به مکان هایی می برد که آنجا برای او یادآور نامزد قبلی اش استاگر همسرتان دائماً اصرار دارد که به جایی بروید که با رفتن به آنجا به یاد نامزد قبلی اش می افتد از او بپرسید که چرا همیشه به اینجا می آیید؟ اگر او باز هم اصرار داشت که به جایی بروید که با نامزد قبلی اش زیاد رفت و آمد می کرده مشخص است که به شما فکر نمی کند و هنوز فکرش مشغول نامزد قبلی اش است.

9. اگر از وضعیت بد ازدواج نامزد قبلی اش صحبت کرداگر همسرتان درمورد زندگی فعلی نامزد قبلی اش صحبت کرد و نارضایتی و نفرت او را از زندگی با همسر جدیدش اعلام کرد شک نکنید که هنوز دست از سر او برنداشته.

10. اگر عکس های او را نگه داشتهگذشته از همه رفتارهای بد همسرتان، اگر به دلایل نامعلومی متوجه شدید که همسرتان عکس نامزد قبلی اش را نگه داشته، دیگر مهم نیست که عکسش را در کیف پولش گذاشته باشد یا جایی آن را پنهان کرده باشد. به هرحال این موضوعی است که شما را ناراحت کرده است. ما به شما توصیه می کنیم با مشاهده چنین موردی، حتما درمورد ادامه زندگی با همسرتان تصمیم جدی تری بگیرید.

چه باید کرد؟

نکته قابل تامل در مورد این مساله این است کهاکثر انسانها در زندگی گذشته خود یک عشق ناممکن یا دست نیافتنی یا روابط شکست خورده ای ممکن است داشته باشند که جزو گذشته آنها به شمار میرود حتی ممکن است بسیار رویایی و ایده آل بوده باشد اما به هر حال تمام شده است. ما در اینجا به هر دو طرف پیشنهاداتی داریم:

1- فردی که این رابطه را داشته و آنرا گذرانده باید به صورت منطقی با آن مواجه شود. مطمئنا شما نمیتوانید گذشته خود را پاک کنید اما این را هم توجه داشته باشید که نباید آنقدر در زندگی تان پررنگ باشد و مدام با خاطره آن اوفت خود را بگذرانید چون مسلما باعث رنجش همسرتان خواهید شد. اگر موفق به ایجاد تعادل در این زمینه نشدید حتما به کمک مشاوره خواهید توانست. کافی است بخواهید زندگی مشترکتان رو هم غرق خوشبختی کنید با همسرتان به مسافرتهای غیر معمول بروید جاهای زیبا و دنج و مکانهای مختلفی را سر بزنید و کارهایی را که انجام نمیدادید انجام دهید. مثل دویدن روزانه با همسرتان یا شبها یک بازی خانوادگی بکنید یا فیلم ببینید و با هم بیشتر حرف بزنید. باور کنید زندگی جریان دارد. نقد را به نسیه نفروشید.

2- اگر همسرتان در رابطه گذشته خود غرق است اول از همه خونسرد و صبور باشید. به خازر داشته باشید که حساسیت شما ممکن است تاثیر بدی بگذارد. در باره این مساله به صورت کلامی و رک خیلی حرف نزنید تا قبح آن ریخته شود. مدام نگویید تو او را بیشتر از من دوست داری. تنفر خود را از نامزد فبلی همسرتان بروز ندهید. با آرامش و محبت سعی کنید او را کم کم به سوی خود بکشانید و اگر لازم بود به او یک روز بنشینید ودر کمال خونسردی گلایه های خود را یکباربرای همیشه بگویید و بگویید که هر کاری میکنید که زندگی گرمی داشته باشید

نوشته شده توسط محمد دربان در سه شنبه 29 تیر 1389 ، ساعت 11:24

لینك ثابت نظرات ( )مطالب پیشین

  بی من راحت بودی ؟  ( - نظر )
  كشف سنگ‌نوشته مرقد امام رضا(ع)  ( - نظر )
  10 پایتخت باستانی جهان  ( - نظر )
  معنای پاسارگاد چیست؟  ( - نظر )
  ماشین های آینده 2010   ( - نظر )
  8 نوع دوستی که خانمها به داشتن آنها در زندگیشان نیاز دارند!  ( - نظر )
   تفاوت عشق با وابستگی  ( - نظر )
  جدایی هم اصولی دارد  ( - نظر )
  چگونه طرف مقابل را بشناسیم؟  ( - نظر )
  10 حدیث از حضرت زهرا (س)   ( - نظر )
  باتری گوشی را با تكان دادن شارژ كنید  ( - نظر )
  ابن‌الرضا خوانساری که بود؟   ( - نظر )
  آماده شدن دختر برای زایمان در آینده   ( - نظر )
   در صورت ابتلاء فرد به بیماری مهلک، پزشک باید به او بگوید مرگ در راه است یا خیر؟   ( - نظر )
  شیوه‌های پیشگیری از خفگی کودکان هنگام غذا خوردن  ( - نظر )
  چطور امضایی شیک و جالب داشته باشیم  ( - نظر )
   بلد هستید به درستی جلوی دهان خود را هنگام عطسه کردن، بگیرید؟  ( - نظر )
  20 ماده‌ای که باعث بروز سرطان می‌شوند.  ( - نظر )
  مردان هم بارداری را تجربه می‌کنند!!  ( - نظر )
   راهنمای خرید ماشین ظرفشویی  ( - نظر )
  استرس ، میل جنسی را كم می‌کند  ( - نظر )
  نفخ شکمی؛ دلایل ایجاد و روش‌های درمان  ( - نظر )
  چشم چرانی آقایون: سرگردان بودن چشم یا سرگردان بودن دل  ( - نظر )
  چند نکته‌ی مهم برای دخترخانم‌ها (قبل از برقراری ارتباط عاطفی عمیق در دوران نامزدی)  ( - نظر )
  همجنس گرایی: صحیح یا غلط؟  ( - نظر )
  آنچه باید درباره الکترولیز بدانید  ( - نظر )
  با تیرگی دور چشم چه‌کار کنیم؟  ( - نظر )
  فتوای جنجالی بوسه دختران و پسران   ( - نظر )
  نادیده گرفتن اتباع افغانی در آبسرد موجب کمبود امکانات رفاهی شده است  ( - نظر )
  چیكن ماسالا (غذای هندی)  ( - نظر )


منوی كاربری

Make Your HomePage    Email To Admin    Add to Favorites

پیغام مدیر : ورود شما را به این وبلاگ خوش آمد عرض می كنم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

متشكرم   


صفحات وبلاگ


لوگوی ما--------------------
كد لینك ما :


نظرسنجی

» شما طرفدار كدام یك از نامزد های انتخاباتی زیر هستید؟خبرنامه

با ثبت ایمیل خود در خبرنامه زیر از به روز شدن وبلاگ آگاه شوید :

 
اضافهحذف

همچنین برای دریافت مطالب آموزشی اینجا عضو شوید :لینك دوستان

رفع مشكلات وبلاگنویسان
سایت آموزش ایرانیان
linke98
record20
فقط حیدر امیرالمومنین است
اردی بهشتی ها
هر چی می خوای بخر
تنها در شب
وبكده ی عشق
سام سبد رپ ایرانی
خوشگل ترین ها
عكس های دیدنی
فیلتر شكن موزیك
جاده ی متروكه
قالب های حرفه ای برای شما
آموزش هر آنچه شما بخواهید
سایت تخصصی آموزش ایرانیان


کپی برداری از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد
All Rights Reserved 2006 © by majalle-ghomes
This Themplate Designed By Sasan Nobakht